درباره ما

صفحه درباره بِلو ال‌ام‌اس

درباره ما

امروزه فعال بودن در فضای مجازی و ارائه دادن خدمات در قالب وب‌سایت اینترنتی و اپلیکیشن‌های موبایل برای موفقیت هر کسب‌وکاری الزامی است. با همه‌گیر شدن اینترنت و تلفن‌های هوشمند نیاز به ارائه‌ی خدمات بر روی این بستر بیش از پیش احساس می‌شود. با رشد سریع سیستم عامل اندوید به عنوان یک پلتفرم، درخواست‌ها برای تولید اپلیکیشن‌های اندرویدی نیز روز به روز در حال افزایش است. بِلو ال‌ام‌اس با استفاده از آخرین تکنیک‌ها و استاندارهای توسعه و طراحی سیستم مدیریت یادگیری و اجاره کلاس‌های مجازی آنلاین آماده خدمت‌رسانی به کاربران گرامی می‌باشد.

بِلو ال‌ام‌اس با هدف اجاره کلاس‌های مجازی آنلاین، وبینار و ویدیو کنفرانس پا به عرصه اینترنت گذاشت. کلیه اعضای مجموعه با سابقه بلند مدت، اقدام به ارائه خدمات مختلف تحت وب از قبیل، میزبانی وب و ثبت دامنه، مدیریت و امنیت سرور و طراحی سایت را دارا می‌باشند. بِلو ال‌ام‌اس نسبت به ارائه خدمات و خلق هر محصولی مسئول است و در تمام سطوح کاری فارغ از مشکلات و مسائلی که ما را در شرایط سخت قرار میدهند کیفیت بالای کارمان را حفظ می نماییم.

فعالیت ما در سال ۲۰۰۴ میلادی با ارائه خدمات میزبانی وب و ثبت دامنه آغاز شد و روز به روز سبد محصولات و خدماتمان گسترش یافت. با همه‌گیر شدن بیماری کرونا و تعطیلی مدارس، آموزشگاه‌ها و دانشگاه‌های سرتاسر دنیا، بحث آموزش دانش‌آموزان و دانشجویان به مشکل خورد. لذا ایجاد بستری جهت ارائه خدمات آموزشی لازم است.